Medewerkers

De adviseurs van de Jongh maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Jan de Jongh

Jan de Jongh

Relatiebeheerder zakelijk jan@dejonghverzekeringen.nl 040-235 34 44
Marleen Braam

Marleen Braam

Relatiebeheerder zakelijk marleen@dejonghverzekeringen.nl 040-235 34 44
Cos Hellings

Cos Hellings

Relatiebeheerder particulieren cos@dejonghverzekeringen.nl 040-235 34 44
Johan van de Leur

Johan van de Leur

Relatiebeheerder particulieren johan@dejonghverzekeringen.nl 040-235 34 44
Yurjen de Jongh

Yurjen de Jongh

Relatiebeheerder particulieren yurjen@dejonghverzekeringen.nl 040-235 34 44

Frans Soegito

Schadeafhandeling frans@dejonghverzekeringen.nl 040-235 34 44
Ans van Loosdregt

Ans van Loosdregt

Administratief medewerkster ans@dejonghverzekeringen.nl 040-235 34 44
Karin De Kruijf

Karin De Kruijf

Financieel medewerkster karin@dejonghverzekeringen.nl 040-235 34 44